MİSYONUMUZ
Çakır Oto Kiralama olarak müşterilerinin kısa ve uzun dönemli araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları, Balıkesir ve İlçeleri genelinde karşılayan çalışanları ile  firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal, gelişen ve güvenilir bir hizmet şirketidir.

VİZYONUMUZ
Kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık oluşturarak en fazla ve en kaliteli araç filosuna sahip şirket olmak, firmamızın hedefidir. Oto kiralama sektöründe hedef olarak hep en iyiyi aldık, hiçbir zamanda yaptıklarımızla yetinmedik. Güvenin dünyada sahip olunacak en zor şey olduğunu bilerek insanların güvenini kazandık ve kiralık oto sektöründe hızla yükselmeye başladık. Müşteri güvenini kazanmanın önemini çok iyi bilen firmamız, güven kaybetmektense para kaybetmeyi göze almış, yılların tecrübesiyle hep sizin istekleriniz doğrultusunda bu üst seviyeye gelmiştir. Günümüzde her firmanın faaliyet alanlarına göre farklı seçeneklerde araç ihtiyaçları vardır. Araç satın almak firmalar için yeni finansal kaynaklar bulmak demektir. Çakır Oto Kiralama müşterileri adına, araç ihtiyaçlarını talepler doğrultusunda çok kısa sürede çözmektedir. .

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Çakır Oto Kiralama olarak Ekonomik sınıftan, Lüks sınıfa kadar birçok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artması firmamızın oto kiralama sektöründeki kalitesini yansıtmaktadır.Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araçlarımız 0 - 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır.